Rashica: E vështirë për ta pranuar, le ta përfundojmë në mënyrën më të mirë

Futbollistët e Kosovës e kanë përjetuar mjaft rëndë humbjen e mbrëmshme nga Çekia në Plzen, 2:1.

I fundit që ka reaguar përmes rrjeteve sociale është Milot Rashica.

Ai ka thënë se ende spo i besohet për atë që ndodhi, derisa ka kërkuar që Dardanët të japin më të mirën në sfidën e fundit në Fadil Voktri kunder Anglisë.

Postimi i Milotit:
“Ende është e vështirë për ta pranuar rezultatin e mbrēmshëm!

Përkundër kësaj, ka qenë një rrugëtim i suksesshem dhe me mbeshtetje të jashtëzakonshme nga tifozët tanë dhe gjithë shteti ynë.

Le ta përfundojmë në mënyrën më të mirë të mundshme! FALEMINDERIT”

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS