Uji Dea

Rashani “futbollisti i ndeshjes”, shënon dy gola në Ligue 1: Jam gjallë!

/ 1 minutë lexim
Uji Dea

Futbollisti i Kombëtares së Kosovës, Elbasan Rashani ka shënuar dy gola dhe ka fituar një penallti në fitoren e Clermont 4:1 ndaj Reimsit.

Rashani u vlerësua me notën më të lartë në këtë takim. Sipas Sofa Score ai mori vlerësimin 9.5, shkruan Indeksonline

Uji Dea

Pas ndeshjes, Rashani u shpreh shumë i lumtur me këto dy gola dhe tha se “ndihet gjallë”.

Kujtojmë që këto ishin dy golat e parë të Rashanit këtë sezon në Ligue 1 në 22 paraqitje./Indeksonline/