Ramiz Krasniqi: Kur nuk shënon, pëson!

Trajneri i Përfaqësueses së Kosovës U19, Ramiz Krasniqi, pas humbjes së Kosovës nga Suedia, ka deklaruar se Dardanët e rinjë nuk kishin fat.

“Ishte një ndeshje e fortë. Kemi qenë të vetëdijshëm për cilësitë e Suedisë. Ishte një lojë e hapur pa kalkulime. Patëm edhe ne rastet tona që nuk i shfrytëzuam. Dhe natyrisht kur nuk shënon edhe pëson. Kështu pranuam tri gola. Na duhet shumë për të punuar në të ardhmen”, ka theksuar përzgjedhësi Ramiz Krasniqi.

Dardanët të mërkurën më 23 nëntor do të takohen me Qipron në ndeshjen e fundit e cila zhvillohet në orën 18.00.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS