Rami Veliu nderohet nga Lutfi Haziri, Arbër Ismajli thotë fjalët më të mira për të

Gjilan – Komuna e Gjilanit është duke shprehur respekt dhe konsideratë të vazhdueshme për njerëzit që kanë kontribuar me angazhimin e tyre që të jetë në qendër të vëmendjes vetëm zhvillimi dhe prosperimi i vendit. Jam shumë i nderuar që në emër të kryetarit të Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, të ndajë këtë mirënjohje për z.Rami Veliun, për kontributin e pazëvendësuar në fushën e shëndetësisë ka shkruar Arbër Ismajli.

Ismajli ka thënë se njerëzit si baca Rami Veliu, meritojnë respektin dhe mirënjohjen tonë, ne përgjithmonë do të jemi krenar me punën e tyre./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).