UBT

Ramadani: E merituam fitoren në derbi

/ 1 minutë lexim

Gjilan – Trajneri i Dritës, Zekirja Ramadani, pas fitores në derbi kundër Gjilanit, ka deklaruar se Drita meritoj fitoren në derbi.

“Pjesën e parë nuk arritëm të fitojmë mesfushën, por në pjesën e dytë me disa ndryshime arritëm të krijojmë më shumë.

RCCOLA

Golin e shënuam pas një aksioni të bukur dhe jam i lumtur me fitore. Të gjithë lojtarët dhanë maksimumin, dhe tani duhet të vazhdojmë me këtë ritëm. Na presin ndeshje të rëndësishme dhe duhet të jemi me këmbe në tokë.”

Drita në javën e ardhshme do të takohet me Malishevën në Gjilan./rajonipress/