Rahimaj: Puna jonë nuk ndalet, investimet vetëm se do të shtohen

Kamenicë – 540,872.70 € është vlera e marrëveshjes së fundit me Ministrin e Ministrisë së Mjedisit, Planifikimit Hapësinor dhe Infrastrukturës, Liburn Aliu ka njoftuar Kadri Rahimaj.

“Do ta zgjidhim problemin e ujërave të zeza në Hogosht dhe në Shipashnicë të Epërme, përmes ndërtimit të kolektorëve, ku përfshihet edhe rregullimi i shtratit të lumit në Hogosht” ka thënë Rahimaj./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS