Rahimaj pret në takim Ministrin Nenad Rashiq, flasin për projektet për komunitetet pakicë

Kamenicë – Kryetari i Komunës së Kamenicës Kadri Rahimaj ka pritur në takim Ministrin për Komunitete dhe Kthim Nenad Rashiq.

Ata kanë diskutuar rreth projekteve dhe përkrahjes për komunitetet pakicë në Komunën e Kamenicës si qytet me vlera të larta të tolerancës dhe bashkëjetesës.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS