Fundamenti

Rahimaj e lavdëron vetën pak: Punë dhe vetëm punë

/ 1 minutë lexim
Mobi Casa

Kamenicë – Kryetari i Komunës së Kamenicës Kadri Rahimaj ka njoftuar se projekti për ridizajnimin tek parku i qendrës së vjetër po merr formë.

Fundamenti

Ai dje ka vizituar punimet nga afër të cilat po bëhen në kuadër të këtij projekti, i cili vije pas një kohe të gjatë të mungesës së investimeve në këtë vend ka shkruar Rahimaj./rajonipress/