Qershi mbi tortë është Samanta

Samanta Karavella është këngëtarja e njohur shqiptare, e cila shquhet për pamjen e saj shumë në formë dhe të bukur.

Së fundi ajo ka publikuar një imazh ku duket po aq bukur, teksa pozon në një tavolinë të një restauranti, shkruan Kosova Sot

(Kosova Sot)

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).