Qentë endacak kujdestarojnë natën e ditën në qendër të Gjilanit, dhe para policisë

Gjilan – Qytetarët gjilanas sidomos ata që frekuentojnë orët e vona ose në mëngjes kanë frikë nga qentë endacak të cilët i has kudo në qendër të Gjilanit.

Burim Kastrati është njëri nga qytetarët e kujdesshëm i cili ka sjellur fotot e qenve endacak teksa kujdestarojnë para stacionit të policisë. “Ky është një shqetësim jo vetëm i imi, por edhe i të tjerëve sepse në mëngjes dhe në mbrëmje ata i sheh rregullisht këtu tek policia” tha Kastrati./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).