Qemajl Mustafa: PDK në konceptin e saj gjatë gjithë kohës është marrë me vetveten, e të tjerët janë marrë me PDK-në

Gjilan – Ne e kemi projektin e kjartë se çka duhet të punojmë për Kosovën pas datës 7 tetor, ndërsa të tjerët e kanë projektin se si me u marrë me PDK-në ka thënë Qemajl Mustafa.

Kryetari i PDK-së z. Qemajl Mustafa fillimisht ka falënderuar mediat për punën dhe angazhimin e tyre.

Kryetari Qemajl Mustafa theksoi se fushata ishte e mirë dhe e qetë deri më tani.

PDK në konceptin e saj gjatë gjithë kohës është marrë me vetveten, e të tjerët janë marrë me PDK-në.

Ne e kemi projektin e kjartë se çka duhet të punojmë për Kosovën pas datës 7 tetor, ndërsa të tjerët e kanë projektin se si me u marrë me PDK-në.

Kryetari Qemajl Mustafa i ka falënderuar të gjithë qytetarët për sjelljen dhe maturinë e treguar për gjatë gjithë fushatës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).