KKVITI

Publikoi foto dhe video ta paautorizuara në rrjetet sociale, prangoset i dyshuari në Viti

/ 1 minutë lexim
Uji Dea

Viti – Më 04.05.2024 është arrestuar një mashkull kosovar për shkak se i njëjti dyshohet se i ka publikuar në një grup të rrjetit social disa fotografi të natyrës eksplicite të viktimës femër kosovare të cilat i dyshuari ia kishte bërë gjatë bisedës me viktimën në rrjete sociale.

Mobi Casa

Me vendim të prokurorit I dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/