ARKATANA

Publikohet lista U-19 e Kosovës për miqësoret kundër Shqipërisë

/ 1 minutë lexim
Eco Higjiena

Përzgjedhësi i Kombëtares U19, Adil Maliqi e ka bërë publike listën e futbollistëve për dy ndeshjet miqësore kundër Shqipërisë U19.

Ndeshjet do të zhvillohen më 14 dhe 16 qershor në stadiumin e Kukësit. Vetëm shtatë lojtarë që janë pjesë e klubeve kosovare janë ftuar në këtë listë.

UBT

Gjithsej, lista përbëhet nga 23 futbollistë: