Pse rri beqare Bleona, përgjigjja e saj: Unë i pres të vijnë me kalë, ata vijnë me gomar

Këngëtarja Bleona Qerreti ishte e ftuara e dytë e emisionit më të ndjekur për fëmijë, “Në Kurthin e Piter Pan” .

Ndër pyetjet e fëmijëve sigurisht nuk kishte si të mungonte dhe ajo për statusin beqare të saj. -Po rri beqare kastile apo po pret Princin e Kaltër?

“Unë i pres të vijnë me kalë, ata vijnë me gomar, pres të vijë i duhuri. -Nuk duhet ta shikosh Princin e Kaltër ka kalë, apo gomar, duhet ta shikosh ka zemër të bardhë apo të zezë. Merre shikojë si ka zemrën, për disa ditë… “, ka thënë ajo në përgjigjen e saj.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).