RCCOLA

Pse Ronela thotë: Vit i çmendur!

/ 1 minutë lexim

Ronela Hajati është ndër këngëtaret shqiptare më aktive në rrjetet sociale, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”

Duket se për Ronelen viti 2022 ishte i çmendur derisa viti 2023 dëshiron të jetë edhe më i çmendur.

Eco Higjiena

“Vit i çmendur a? Urime për këtë dhe tjetra qoftë edhe më e çmendur”, ka shkruar ajo.