Eko Higjiena

Provokon aktorja shqiptare

/ 1 minutë lexim
Fundamenti

Aktorja e njohur për rolin e saj të Minas të filmi “Polic për kokë” të Olsi Bylykut, Sara Kolami është shfaqur provokative dhe seksi sot në rrjetet sociale.

Ajo ka pozuar në një palë bikine të “Tenezis” ngjyrë vishnje duke bërë edhe një gjest interesant.

Derisa ajo ka treguar asetet e saj seksi në bikine, në fund i ka zhveshur ato duke i vendosur në një tavolinë dhe duke nxitur kështu imagjinatën e më shumë se 246 mijë fansave të saj në Instagram.

ARKATANA

Kujtojmë se Sara pos aktore është edhe një influencere në Instagram dhe modele.

Pos “Policë për kokë” ajo është shfaqur edhe në disa projekte të tjera të njohura filmike si : Love: Dashuri; Ndërkombëtarët; Falco, etj. /GazetaExpress/