Pronari i “Riza Trans”, Riza Abdyli me dedikim prekës për humbjen e punëtorit të kompanisë Agim Dautit

Gjilan – Me dhimbje të thellë, ju njoftoj se sot në firmën tonë kemi pësuar një tragjedi, ku në një aksident me kamion kemi humbur një punëtor, mbi të gjitha një shok dhe familjar, nip të familjes, Agim Dautin ka shkruar Riza Abdyli pronar i kompanisë “Riza Trans”, njëherit kompania ku edhe kishte punuar i ndjeri Agim Dauti.

“Një mungesë e madhe si për familjen ashtu edhe për kolegët e punës.
Në emrin tim dhe të kolegëve të punës, i shprehi ngushëllimet më të thella për këtë humbje të madhe” ka shkruar Riza Abdyli./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS