Promovohet libri “Magjia e të folurit pozitiv” e autores Mimoza Thaqi

Të dielën është promovuar libri i mrekullueshëm i sipërmarrëses dhe mentores se mrekullive zonja Mimoza Thaqi. Libri me titull “Magjia e të folurit pozitiv”, u prit jashtëzakonisht mirë nga lexuesit dhe mesa kuptuam aty fshihen shume sekrete për jetë të lumtur dhe të suksesshme!

Aktiviteti i promovimit në “Swiss Diamond” në Prishtinë gjithashtu ishte një kënaqësi me vete, pjesëmarrësit u ndien të lumtur dhe plot me energji të mirë dhe gjithçka ishte një harmoni perfekte Pozitive, ashtu siç na mëson zonja Mimoza në librin e saj “Magjia e të folurit pozitiv”!

I urojmë shumë suksese zonjës Mimoza Thaqi dhe ju inkurajojmë që të merrni librin “Magjia e të folurit pozitiv”, jeta juaj nuk do të jetë më e njëjtë./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS