RCCOLA

Prindërit vitias, në hall nga djali i tyre, që vazhdimisht ushtron dhunë ndaj tyre

/ 1 minutë lexim

Viti – Ankuesja femër kosovare, ka raportuar se është sulmuar verbalisht nga djali i saj i dyshuari mashkull kosovar. Ankuesja ka deklaruar se ajo dhe bashkëshorti i saj, në vazhdimësi përjetojnë dhunë nga i dyshuari.

Mobi Casa

I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/