Prezantuesja shqiptare zbulon si e do partnerin: Nuk ka asgjë pa kushte, përveç…

Moderatorja e njohur Alesia Bami, është një ndër vajzat më të bukur të show-bizzit shqiptar, e cila është shpesh në qendër të mediave rozë.

Ende beqare, Alesia Bami ka treguar edhe se si e do partnerin e saj të ardhshëm.

E ftuar në rubrikën “Trotuar”, në “E Diell”, ajo përshkroi partnerin e saj, ku tha se dëshiron ta ketë me mundësitë ekonomike si të sajat.

Kjo për arsye sepse ajo nuk dëshiron të jetë e varur nga dikush.

“Do të doja dikë me mundësitë ekonomike po të njëjtat si të mijat, për arsye sepse nuk do të doja të isha e varur. Nuk ka asgjë pa kushte, përveç dashurisë së prindërve”, tha moderatorja.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).