RCCOLA

Prangoset vitiasi nën dyshimin për rrezikim të përgjithshëm

/ 1 minutë lexim

Viti – Në fshatin Pozheran, të Vitisë lidhur me rastin më 19.04.2024 është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar dhe i njëjti pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Fundamenti

I dyshuari dyshohet se ka shkaktuar rrezik të përgjithshëm./rajonipress/