Prangoset shtetasi i Serbisë, policia i konfiskon heroinë

Gjilan – Është arrestuar i dyshuari mashkull shtetas i Serbisë pasi që gjatë kontrollit në shtëpinë e tij, janë gjetur dhe konfiskuar 143.8 gram substancë e dyshuar narkotike e llojit Heroinë.

Me vendim te prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS