Prangoset për kanosje, të dyshuarit i merret arma

Gjilan – Është arrestuar i dyshuari mashkull shqiptar pasi që pas një mosmarrëveshje ka kanosur me armë viktimën mashkull shqiptar. Nga i dyshuari është konfiskuar një armë, një karikator dhe një fishekë.

Me vendim të prokurorit i dyshuari lirohet, ndërsa rasti shkon në procedurë të rregullt njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).