Fidanishtja

Prangoset një i dyshuar shqiptar nga Serbia, policia i konfiskon para dhe një telefon

/ 1 minutë lexim

Gjilan – Në fshatin Llovcë, të Gjilanit gjatë hetimeve të zhvilluara është identifikuar edhe një i dyshuar mashkull shqiptar shtetas i Serbisë dhe nga i njëjti janë sekuestruar në cilësi të provave materiale, një telefon, 350 € dhe 300 dinarë.

Mobi Casa

I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/