Prangoset i dyshuari për tentim vrasje

Gjilan – Është arrestuar i dyshuari mashkull shqiptar, i cili më herët e kishte sulmuar fizikisht viktimën mashkull shqiptar.

Nga i dyshuari janë konfiskuar një mjetë i mprehtë në formë të sëpatës, një armë e ftohët – thikë e cila dyshohet të jetë përdorur në rast, si dhe janë konfiskuar dy qese të vogla dyshohet të jetë substancë narkotike e llojit “Marihuanë”.

Pas intervistimit me vendimin e prokurorit i dyshuari dërgohet në qendrën e mbajtjes njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).