RCCOLA

Prangoset i dyshuari për kanosje dhe sulm fizik me thikë

/ 1 minutë lexim

Gjilan – Në rrugën “Haki Myderizi” në Gjilan është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që, i njëjti ka sulmuar fizikisht dhe ka kanosur me një mjet të mprehtë – thikë viktimën mashkull kosovar, me ç’rast i ka shkaktuar lëndime trupore.

ARKATANA

Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/