UBT

Prangoset e dyshuara për dhunë në familje

/ 1 minutë lexim
Hidromorava

Gjilan – Është arrestuar e dyshuara femër kosovare me probleme psikike për shkak se kishte ushtruar dhunë fizike ndaj nënës së saj, viktimës femër kosovare.

Hidromorava

Si pasojë e dhunës viktima ka pësuar lëndime dhe ka pranuar tretman mjekësor. E dyshuara me vendim prokurorit është ndaluar dhe është dërguar në qendrën psikiatrike në Gjilan njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/