Eko Higjiena

Prangoset dhunuesi, bashkëjetoj me të miturën kosovare

/ 1 minutë lexim
ARKATANA

Gjilan – Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi dyshohet se kishte bashkëjetuar me viktimën femër kosovare e mitur dhe dyshohet se është kryer vepra e lartcekur.

ARKATANA

Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje ndërsa viktima është dërguar në strehimore njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/