Prangosen katër të dyshuar, tentuan të kalojnë kufirin në këmbë, dërgohen në karantinë

Kamenicë – Në fshatin Hodonovc, të Kamenicës janë arrestuar katër të dyshuar një femër dhe tre meshkuj, nën dyshimin se të njëjtit kanë kryer veprën e cekur, duke tentuar (në këmbë) të kalojnë kufirin.

Me urdhër të prokurorit rasti kalon në procedurë të rregullt, kurse të dyshuarit pas kontrollit mjekësor janë dërguar në karantinë njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).