RCCOLA

Prangosen dy të dyshuar, për sulmin fizik ndaj viktimës

/ 1 minutë lexim

Gjilan – Në rrugën “Mulla Idrizi” në Gjilan janë arrestuar dy të dyshuar m/k, pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje e kanë sulmuar fizikisht viktimën m/k dhe të njëjtit i kanë shkaktuar lëndime trupore.

Fundamenti

Viktima, si pasojë e lëndimeve gjendet në spital për tretman të mëtutjeshëm. Me vendim të prokurorit kujdestar, të dyshuarit dërgohen në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/