Prangosen dy të dyshuar për sulm fizik ndaj tre personave

Gjilan – Në rrugën “Lidhja e Prizrenit” në Gjilan janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovarë të cilët dyshohet se i kishin sulmuar tre viktimat meshkuj kosovarë.

Dy prej viktimave kanë pësuar lëndime të rënda dhe janë kanë marrë tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit dy të dyshuarit janë dërguar në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).