Prangosen dy të dyshuar në Gjilan, policia sekuestron substanca narkotike

Gjilan – Në rrugën “Muharrem Ibrahimi” në Gjilan, janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovar pasi që tek njëri i dyshuar është gjetur dhe sekuestruar një cigare e dyshuar si substancë narkotike e llojit marihuanë me peshë 0.94 gram.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit i cili ka rekomanduar që pas intervistimit të dyshuarit të lirohen në procedurë të rregullt njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS