Prangosen dy meshkuj dhe një femër për detyrim në prostitucion

Gjilan – Janë arrestuar tre të dyshuar, dy meshkuj dhe një femër shqiptare, me dyshimin për kryerje të veprës penale “mundësim apo detyrim në prostitucion”.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).