Prangosen dhunuesit e vajzës së mitur

Gjilan – Në muajin mars – prill të vitit 2022 është intervistuar viktima femër kosovare e mitur e cila ka deklaruar se është dhunuar nga dy të dyshuar meshkuj të moshës madhore.

Të dyshuarit tani janë arrestuar dhe me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS