Pranga të dyshuarit që sulmoi bashkëshorten e tij shtatzënë

Gjilan – Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar nën dyshimin se ka ushtruar dhunë fizike dhe psikike ndaj bashkëshortes së tij, viktimës femër kosovare, pasta i dyshuari ka kërkuar që viktima të shkojë te familja e vajzërisë.

Viktimës iu është ofruar tretman mjekësor pasi që e njëjta edhe është shtatzënë.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje, rasti vazhdon të hetohet njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS