RCCOLA

Pranga të dyshuarit, keqtrajtoi dhe braktisi fëmijën

/ 1 minutë lexim
ARKATANA

Gjilan – Me datën 24.10.2023 nën dyshimin se kishte kryer veprën e cekur me autorizim të prokurorit është intervistuar i dyshuari mashkull kosovar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje për 48 orë.

UBT

Policia rastin e ka cilësuar si keqtrajtim apo braktisje i fëmijës./rajonipress/