Fundamenti

Pranga për tre të dyshuar, policia konfiskon para, kokainë, telefona dhe peshore elektronike

/ 1 minutë lexim
Mobi Casa

Gjilan – Në fshatin Livoq i Ulët, në gjatë kontrollit në automjetin ku gjendeshin tre të dyshuar, dy meshkuj dhe një femër kosovarë, si prova materiale janë konfiskuar: një peshore elektronike, 70€ para, 5 gram substancë e dyshuar e llojit kokainë, 1.5 gram marihuanë, dy telefona dhe vetura në fjalë pronë e njërit prej tyre i cili dhe ishte i kërkuar me flet-arrest.

UBT

Të njëjtit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/