Pranga për gjilanasin, posedonte substanca narkotike

Gjilan – Në rrugën “Elez Agushi”në Gjilan, është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që gjatë kontrollit tek i njëjti është gjetur dhe konfiskuar një cigare e mbushur me substancë narkotike e llojit marihuanë, me peshë 0.69 gram.

Pas intervistimit, me urdhër të prokurorit kujdestar, i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS