Pranga për gjilanasin, i konfiskohet marihuanë

Gjilan – Të enjtën rreth orës 12:20, në rrugën “Idriz Seferi” në Gjilan, është ndalur, nga Policia e Kosovës i dyshuari shqiptar, ku te i njëjti është gjetur një sasi e dyshuar narkotike, ku sipas testit fushor ka rezultuar pozitiv e llojit marihuanë me peshë 10 (dhjetë) gram.

I dyshuari është intervistuar dhe ndalet në qendrën e mbajtjes. Rasti i referohet PTH-së njoftoj Ismet Hashani./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).