Pranga dhe burg të dyshuarit për kanosje dhe dëmtim prone

Gjilan – Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti kishte dëmtuar kamerën e sigurisë në një ndërtesë pronë e ankuesit mashkull kosovar. I dyshuari i lartcekur në stacionin policor ka kanosur dhe fyer zyrtarët policorë.

Me vendim të prokurorit kujdestar të dyshuarit i është caktuar masa e ndalimit njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS