Pranga dhe burg për gjilanasin, trafikoi një femër kosovare

Gjilan – Në rrugën e Ferizajt, në Gjilan është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar nën dyshimin se i njëjti në vazhdimësi ka trafikuar viktimën femër kosovare.

Lidhur me rastin palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje, rasti në procedurë hetimore njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS