RCCOLA

Policia tregon çka konfiskoi gjatë arrestimit të Driton Ajetit

/ 1 minutë lexim

Gjilan – Gjatë kontrollit te i njëjti i janë gjetur dhe konfiskuar si prova materiale: disa dokumente, disa stoli-bizhuteri të dyshuara, disa paisje elektronike, një veturë, dy pasaporta dhe një telefon celular.

Me 29.03.2024 është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar në dyshimin se i njëjti nuk kishte përmbushur detyrimet e tij ndaj disa personave sipas marrëveshjes.

RCCOLA

Gjatë kontrollit te i njëjti i janë gjetur dhe konfiskuar si prova materiale: disa dokumente, disa stoli-bizhuteri të dyshuara, disa paisje elektronike, një veturë, dy pasaporta dhe një telefon celular.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/