Policia prangos dhunuesin

Gjilan – Në rrugën “Bulevardi i Pavarësisë” në Gjilan është arrestuar i dyshuari mashkull shqiptar, pasi që i njëjti e kishte dhunuar viktimën femër shqiptare.

Me vendim të prokurorit pas intervistimit i dyshuari dërgohet në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).