Policia në Gjilan konfiskon substanca narkotike dhe para të gatshme

Gjilan – Në rrugën “Halim Orana” në Gjilan gjatë kontrollit në shtëpinë e të dyshuarit mashkull kosovar, si prova materiale janë konfiskuar 6.3 gram substancë narkotike e llojit Heroinë, 2 gram marihuanë dhe para të gatshme 850€.

I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është arrestuar dhe dërguar në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS