Policia në Gjilan konfiskon drogë, armë e thika

Gjilan – Në rrugën “Haqif Tetova”, në Gjilan janë arrestuar dy të dyshuar m/k, pasi që gjatë kontrollimit të shtëpisë së tyre, janë gjetur dhe janë konfiskuar 53.3 gramë substancë narkotike të llojit marihuanë, 822 euro para të gatshme, tre telefona mobilë, tri thika, tri peshore, një grinder, folia najloni dhe një çantë krahu njoftoi policia e Kosovës.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë dërguar në mbajtje./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).