Policia konfiskon substanca narkotike në Malishevë të Gjilanit

Gjilan – Në fshatin Malishevë, të Gjilanit është ndaluar i dyshuari mashkull shqiptar, të cilit gjatë legjitimimit dhe kontrollimit nga policia i është gjetur në trup dhe konfiskuar një sasi e vogël me substancë të dyshuar narkotike të llojit marihuanë, në peshë 20.6 gramë.

I dyshuari pas intervistimit me vendimin e prokurorit lirohet njoftoj Ismet Hashani./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).