Policia konfiskon armë e municion në Pozharan të Vitisë

Viti – Në fshatin Pozharan, të Vitisë me vendim të gjykatës është bastisur shtëpia e të dyshuarit mashkull kosovar, ku është gjetur dhe konfiskuar dy revole dhe 15 fishekë.

Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS