Policia i arreston hajnat, vetëm njëri përfundon në burg

Gjilan – Me datën 07.06.2019 janë arrestuar dy të dyshuar një mashkull dhe një femër të dy shqiptar të cilët dyshohet se kishin kryer dy raste të vjedhjeve.

Pas intervistimit me vendim të prokurorit dyshuari mashkull është dërguar në mbajtje për 48 orë kurse e dyshuara është liruar në procedurë të rregullt njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).