Policia e Kosovës në Kamenicë po vazhdon bashkëpunimin e shkëlqyeshëm me ushtarët amerikanë

Kamenicë – Florim Klaiqi komandant i stacionit policor në Kamenicë ka pritur në takim lamtumirës rreshterin Tobar të cilin e ka falënderuar për bashkëpunimin e shkëlqyeshëm me policinë e Kamenicës.

Postimi i plotë i Florim Klaiqit

Policia e Kosovës në Kamenicë po vazhdon bashkëpunimin e shkëlqyeshëm me ushtarët amerikanë.

Sot e prita në takim lamtumirës rreshterin Tobar, të cilin e falënderova për bashkëpunimin e shkëlqyer në ruajtjen e rendit dhe sigurisë në Kamenicë. Me këtë rast i dhurova edhe një fotografi të komandantit legjendar të UÇK-së, Adem Jashari.

Tash detyrën e Tobar do ta marrë rreshteri Ëilburn, të cilit i shpreha gatishmërinë për vazhdimin e bashkëpunimit ndërmjet Policisë në Kamenicë dhe KFOR-it amerikan./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).