Policia e Gjilanit kujdeset për nxënësit, me përkushtim punojnë për ata

Gjilan – Policia e Kosovës, njësitet e Policisë në komunitet nga stacioni policor në Gjilan, me punën e përditshme me përkushtimin ma të madh kujdesen për nxënësit dhe fëmijët.

Ata sot kanë pritur për vizitë në Qendrën Operative Rajonale, një numër të konsiderueshëm të nxënësve të shkollës fillore “Rexhep Elmazi”, nxënësit dhe arsimtarët e tyre janë njoftuar nga oficerët kujdestar se Policia e Kosovës në çdo kohë punon me përkushtim për krijimin e një ambienti të qetë e tê sigurt për të nxënësit dhe fëmijët tonë thuhet në njoftimin e Ismet Hashanit./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).